+48 606 711 890

Rafał Witkowski – pomysłodawca, współtwórca i prezes Fundacji. Jest kapitanem fundacyjnego okrętu – wytrwale, mądrze i spokojnie steruje nim do celu.

Prywatnie pasjonat sztuk walki i telewizji, łączy swoją pasję i pracę współtworząc telewizję FighTime. Kocha tworzyć i czerpać z tego energię, poznawać ludzi i inspirować ich do działania.

Dlaczego pomaga? Nie umie odpowiedzieć jednoznacznie na to pytanie. „Pomoc” w jego słowniku jest czymś szlachetnym, a zarazem normalnym i naturalnym. To synonim człowieczeństwa i ogromnych pokładów empatii. Pomaganie wyzwala w nim masę endorfin i nadaje sens jego życiu. Pomaga, bo chce i może, od zawsze lubił sprawiać ludziom radość.

Wolontariuszka Ola – żeglarka, tancerka, narciarka, tutorka liderów, coachka, konsultantka pierwszej pomocy psychologicznej i mama.

W wolnym czasie dużo spaceruje i czyta, robi na szydełku czapki oraz eksperymentuje z gliną samoutwardzalną. Kocha różnorodność i przyrodę. Pomaga, bo może i uważa, że pomaganie słabszym jest jednym z fundamentów człowieczeństwa.

Wolontariusz Tomek – handlowiec i wolontariusz z miłości do ludzi. W wolnym czasie lubi spacery i dłubanie w swoim domku za miastem. Pomaga, bo wierzy w karmę i powrót dobra.

Wolontariusz Paweł – człowiek orkiestra – IT i systemy informatyczne to jego konik. W wolnych chwilach uwielbia dobrą muzykę, podróże i grę na gitarze. Pomaga, bo wie, że warto poświęcić kawałek siebie dla innych.

Zbyszek Zając – przewodniczący rady nadzorczej, czyli człowiek, który kontroluje, aby Ci co niosą misje wykonywali ją prawidłowo. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec dwóch wspaniałych synów, pasjonat sztuk walki i tańca lat 80. Pomaga, bo sprawia mu to radość.